فروش! Ozviat-Noghrei 270

طرح عضویت نقره ایی

قابلیت ارایه سرویس : قابل ارایه میباشد

توضیحات خلاصه سرویس

در ارائه خدمات موسسه به صورت سالانه خدمات عمومی بصورت یک بسته در اختیار کارفرمایان قرار گیرد. با توجه به نیاز های متفاوت مشتریان چه به لحاظ نوع و چه اندازه آنها این بسته ها به سه دسته برنزی ، نقره ای و طلایی تقسیم گردیده است. هدف از تهیه این بسته ها رفع برخی از دغدغه های کارفرمایان از قبیل تامین نیروی تخصصی در امور مالی ، انتخاب نرم افزار های مالی مناسب با فعالیت ، مشاوره تخصصی بخصوص حوزه های مالی ؛ مالیاتی و بیمه ای می باشد.

در بسته نقره ای خدمات زیر به صورت سالانه به مشتریان ارائه می گردد

 1. نیاز سنجی و معرفی نیروی متخصص در حوزه مالی
 2. مشاوره در انتخاب نرم افزار مالی
 3. دسترسی به بانک اطلاعاتی بروز قوانین و مقررات مرتبط با حوزه مالی
 4. مشاوره تلفنی و آنلاین تا میزان 2 ساعت در ماه
 5. پاسخگویی به سوالات فنی مالی و قوانین و مقررات ظرف حداکثر 48 ساعت
 6. عضویت رایگان در خدمات انفرادی تا سقف 5 نفر
 7. امکان استفاده از 20 % تخفیف سبد خدمات موسسه

1,800,000 تومان14,400,000 تومان 1,740,000 تومان14,400,000 تومان

صاف

توضیحات محصول

در ارائه خدمات موسسه به صورت سالانه خدمات عمومی بصورت یک بسته در اختیار کارفرمایان قرار گیرد. با توجه به نیاز های متفاوت مشتریان چه به لحاظ نوع و چه اندازه آنها این بسته ها به سه دسته برنزی ، نقره ای و طلایی تقسیم گردیده است. هدف از تهیه این بسته ها رفع برخی از دغدغه های کارفرمایان از قبیل تامین نیروی تخصصی در امور مالی ، انتخاب نرم افزار های مالی مناسب با فعالیت ، مشاوره تخصصی بخصوص حوزه های مالی ؛ مالیاتی و بیمه ای می باشد.

در بسته نقره ای خدمات زیر به صورت سالانه به مشتریان ارائه می گردد

 • نیاز سنجی و معرفی نیروی متخصص در حوزه مالی :

تامین نیروی تخصصی مالی بدلیل عدم وجود جایگاهی که تایید کننده توانایی و تخصص افراد باشند معمولا از طریق آگهی و مصاحبه های حضوری انجام میگردد. در حال حاضر ضوابط مشخص جهت تشخیص سطح حرفه ای کارکنان وجود ندارد. بنابراین انتخاب افراد حتی شرکتهایی که دارای مکانیزم های مختلفی جهت تشخیص کارمندان واجد شرایط هستند بدرستی و آنطور که حساسیت در حوزه مالی می باشد انجام نمیگیرد. بنابراین در مواقعی کارفرمایان از نیروهای حوزه مالی بعد از استخدام آنها رضایت ندارند. این موضوع در شرکتها و بنگاههای کوچک و آنهایی که مکانیزم بسیار ساده ای را دارند نیز مشاهده می گردد ، این موسسه برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدمت تخصصی در حوزه تامین نیروی انسانی برای کارفرمایان می نماید. در این مکانیزم ابتدا نیاز سنجی بر اساس فعالیت و نظر مدیران ارشد انجام گرفته و سپس نیروی متناسب با آن ، به کارفرما معرفی می گردد. نیرو های معرفی شده از فیلتر های حرفه ای و تخصصی موسسه عبور کرده و مهارت آنها حتی لامکان مورد بررسی قرار گرفته است همچنین برغم استخدام نیرو توسط کارفرما در ۳ ماهه اول کاری توسط موسسه بصورت ماهانه ارزیابی از وی انجام می گیرد در این مکانیزم چنانچه نیروی معرفی شده نتواند انتظارات تعیین شده اولیه توسط کارفرما را برآورده سازد ، و بر اساس مدارک و مستندات کارفرما ، نیروی معرفی شده در انجام وظایف مشخص شده اولیه کوتاهی نموده باشد و کارفرما حاضر با همکاری با وی نباشد ، اگر دلایل کارفرما اصولی باشد ضمن معرفی جایگزین ، فرد مزبور به هیچ کار فرمای دیگری نیز معرفی نخواهد گردید و از مکانیزم همکاران حرفه ای موسسه خارج میگردد.

 

 • مشاوره در انتخاب نرم افزار مالی :

انتخاب نرم افزار مالی مناسب با نوع و حجم فعالیت نیز از موارد مهم در بنگاههای اقتصادی می باشد. این موسسه با توجه به اهداف بخش امور مالی هر شرکت نظر حرفه ای خود را بصورت مکتوب به کار فرمایان اعلام میدارد.

 

 • دسترسی به بانک اطلاعاتی بروز قوانین و مقررات مرتبط با حوزه مالی:

تمام اطلاعات مربوط به استاندارد ها و قوانین و مقررات حاکم بر فعالیت شرکت بصورت آنلاین در اختیار شرکت قرار میگیرد. قابل ذکر است این بسته بصورت جامع و یکی بوده و در بخشی از آن توضیحات کاربردی مورد نیاز توسط مشاوران حرفه ای موسسه همه روزه و بصورت آنلاین درج می گردد.

 

 

 • مشاوره تلفنی و آنلاین تا میزان ۲ ساعت در ماه:

موسسه از یک سیستم تلفن سنتر با شماره ۵ رقمی که دارای منشی های تخصصی بوده استفاده می نماید. مشاوره های ارائه شده در حوزه های مالی ، مالیاتی و بیمه می باشد و کارفرمایان پس از اتصال به منشی نوع مشاوره خود را اعلام و به مشاور مربوطه متصل می شوند. همچنین بصورت آنلاین نیز امکان برقراری ارتباط با مشاورین موسسه در این بسته وجود دارد. یکی از مشکلات اکثر کارفرمایان ، پرداخت هزینه های اضافی می باشد که بعلت نداشتن مشاورین حرفه ای در حوزه مالی ، سالانه متحمل می شوند. از طرفی اشخاصی که بتوانند مشاوره های مالی ، مالیاتی و بیمه را بطور جامع و یکجا به کارفرمایان ارائه نمایند و لذا کارفرمایان معمولاً از مشاوران در حوزه های تخصصی مختلف بطور جداگانه استفاده می نمایند. این موضوع نیز ممکن است باعث بروز مشکلاتی از قبیل عدم هماهنگی نظرات مشاورین آنها در یک موضوع خاص باشد. موسسه هزینه یاب با انجام این هماهنگی در بین مشاورین خود اقدام به ارائه خدمات جامع که در برگیرنده تمام موارد مالی ، مالیاتی و بیمه باشد اقدام می نماید. همچنین کارفرمایان می توانند قبل از انعقاد هرگونه قرارداد و یا فعالیتی از چگونگی رعایت قوانین دستورات مالی که کمترین ریسک را در اجرا برای آنها فراهم آورد اطمینان حاصل نمایند. قابل ذکر است در صورت اتمام مدت ۵ ساعت کار فرمایان می توانند بسته های افزایشی شارژ را خریداری نمایند.

 

 • پاسخگویی به سوالات فنی مالی و قوانین و مقررات ظرف حداکثر ۴۸ ساعت :

علاوه بر خدمات مشاوره کارفرمایان می توانند سوالات فنی مالی و قوانین و مقررات خود را در یک بستر اختصاصی که با خرید عضویت برای آنها فعال می شود بصورت مکتوب پرسیده و پاسخ آنها توسط کارشناسان حرفه ای موسسه حد اکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت پاسخ کتبی برایشان ارسال می گردد.

 

 

 • عضویت رایگان در خدمات انفرادی تا سقف ۵ نفر:

کارمندان امور مالی مرتبط با فعالیت اشخاص طرف قرارداد در این بسته تا سقف ۵ نفر به صورت رایگان و بدون پرداخت حق الزحمه به عنوان همکار حرفه ای موسسه پذیرش می شوند.

 • امکان استفاده از ۲۰ % تخفیف سبد خدمات موسسه :

سایر خدمات تخصصی موسسه در فروشگاه موسسه موجود می باشد و کارفرمایانی که دارای عضویت برنزی می باشند علاوه بر خدمات بالا از ۲۰ % تخفیف در استفاده از سایر خدمات بهره مند می گردند.

اطلاعات بیشتر

مخاطب سرویس

اصناف, بنگاه کوچک, بنگاه متوسط, بنگاه بزرگ

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد.

اولین نفری باشید که نطرتان را درباره این سرویس اعلام میکنید... “طرح عضویت نقره ایی”

Theme Settings